MTv Fitness s. r. o.
Jabloňová 2136/11
106 00 Praha 10

GSM: 725 397 156
www.mtvfitness.cz

Otevřeno
Po - Pá: 07:00 - 22:00
Ne: 09:00 - 21:00
O svátcích: 09:00 - 21:00

Přidat stránku k oblíbeným
Rozvrh hodin
Vstup do rezervačního systému

Alpinning a skupinové cvičení

 

 • ALPINNING

ALPINNING – ukázka č. 1

ALPINNING – ukázka č. 2

1. Co je Alpinning?

ALPINNING je revoluční a unikátní skupinové pohybové cvičení na mechanickém trenažéru

ALPINNING je nová motivace, nová energie, nová filozofie,
nové skupinové cvičení, noví šťastní lidé.

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze.

Program pro každého

ALPINNING program kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence, čímž nabízí cvičencům neopakovatelný způsob cvičení. ALPINNING program byl vytvořen s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program ALPINNING disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

Přístroj ALPITRACK

ALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci jak z rukojetí, tak i z hrudního pásu. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií, teplotu prostředí. S Alpinningem máte svůj trénink pod absolutní kontrolou.

 • součástí vybavení ALPITRACKU jsou následující součásti: hrudní pás ke snímání TF, integrovaný dotykový snímač TF, držák na láhev, držák na činky a činky, integrovaný display, aretační bezpečnostní kolík, speciální antiprachový vak.
 • dva setrvačníky zabezpečují rovnoměrné rozložení sil u brzdného systému, což umožňuje lepší pocit z tréninku. Vodící válce jsou uloženy v zapouzdřených vysokorychlostních ložiscích, které jsou prachu, potu a vodě odolné. V levém setrvačníku je integrovaný snímač, který slouží jako senzor pro vyhodnocování většiny funkcí.
 • díky propracovanému brzdnému systému a jeho variabilní simulaci, lze prožít zážitek podobající se skutečnému zatížení v přírodě.

Certifikáty a licence

ALPINNING smí nabízet pouze autorizovaná centra s označením ALPINNING, kde jednotlivé lekce vedou certifikovaní lektoři s licencí ALPINNING. Jen to je pro Vás zárukou účinných, bezpečných a kvalitních principů tohoto unikátního programu ALPINNING.

2. Výhody ALPINNINGU

ALPINNING program vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, a to chůze. Tímto se stává ideálním programem, který nezatěžuje Vaše klouby a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie.

REDUKCE VÁHY

 • při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140kJ, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení, zároveň Vám instruktor poradí, jaká tepová frekvence je pro Vás ideální z hlediska spalování tuku, což je velmi důležité pro optimalizaci redukce Vaší váhy
 • ALPINNING není jen 50 minut chůze na trenažéru, ale současně při chůzi používáte činky, expandery, prvky z aerobiku, což dělá Vaši lekci rozmanitou, zábavnou a zároveň tento pravidelný trénink pomůže účinně tvarovat a zpevňovat celou Vaši postavu
 • chůze do kopce, což skvěle simuluje právě trenažér ALPITRACK, výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií

KONDICE

 • ALPINNING™ program, kvalifikovaní Instruktoři s licencí ALPINNING™, displej na trenažéru, který Vás informuje o stavu Vaší tepové frekvence, teplotě okolí, rychlosti chůze, ušlé vzdálenosti, spálených kaloriích, dále různé úrovně lekcí, to vše pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit Vaši kondici jednoduchým a zábavným způsobem.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST

 • kvalitní a přirozená pohybová aktivita pod vedením školeného instruktora a příjemné prostředí tak pozitivně ovlivňuje Vaši psychiku.

3. Jdu na svoji 1. lekci ALPINNINGU

V tom případě nám dovolte pár rad:

 1. Na lekci ALPINNING přijďte raději 5 min. před zahájením.
 2. Lekce ALPINNING mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více neperlivé vody nebo iontového nápoje.
 3. Na ALPINNING není třeba speciálního oblečení, lze využít to, které používáte pro běžnou sportovní – rekreační aktivitu. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.
 4. Hlavně přijďte s dobrou náladou.

201102141233_1

 •  ZUMBA

Patří v USA k největším hitům posledních deseti let.  Latinsko-americké rytmy Vás jistě dostanou. Jde totiž o něco, co se vymyká klasické hodině aerobiku i tanečním – zkrátka a dobře: Jde o hodinu tance ve žhavých rytmech a lekci cvičení dohromady. Cílem Zumby je ukázat lidem, že i hubnout lze zábavnou cestou. Ve španělském slangu slovo „zumbare“ znamená „rychle se hýbat, bavit se, nebo pozvat někoho na party“. A přesně taková je filosofie Zumby, nepřipadáte si jako v tělocvičně, nepočítáte, kolik ještě kterého cviku musíte udělat a dokonce si můžete přidávat i své vlastní prvky. Zkrátka se bavíte a s úsměvem si užíváte na taneční party. Přitom však velmi účinně cvičíte a spalujete spousty kalorií. V hodinách Zumby se kombinují rychlé a pomalé rytmy, čímž dochází k efektivnímu spalování tuků a tvarování postavy. Zapojíte celý svalový korpus, především pak nohy, břicho a hýždě.Nemusíte být žádným tanečníkem, protože Zumbu zvládne každý! Začíná se jednoduchými kroky a postupem času se přidávají trochu náročnější kombinace. Všechny taneční kroky jsou ale i tak oproti běžné podobě zjednodušené. Při Zumbě se vůbec nepočítá, tančí se zcela podle rytmu hudby.  Zumba je vhodná pro všechny věkové kategorie.
Propadněte kouzlu rytmické hudby, krokům, které rozvlní celé Vaše tělo a spoustě kalorií,které spálíte a přitom se budete skvěle bavit. Zamilujte se i Vy.

 • PILATES

Základním prvkem této metody je uvědomění si činnosti všech svalů při jakékoliv aktivitě. Neznamená to jen zvládnout hodinu cvičení a míru obtížnosti jednotlivých cviků. Jde o koncentraci těla a duše při každé činnosti. Cvičení je vhodné pro každého, nezáleží na věku ani zdatnosti, je zkrátka pro všechny, kdo chtějí zlepšit kondici a postavu. Cviky se dají různé kombinovat, takže je možné sestavit program pro úplné začátečníky a značně pokročilé. Ke cvičení budete potřebovat pouze pohodlný sportovní oděv.

 • FITBOX

je jednou z nejnovějších metod cvičení ve skupině, které mohou vyzkoušet všichni bez rozdílu věku a pohlaví. Jedná se o kondiční cvičení pod vedením zkušených instruktorů a instruktorek, kteří prošli specializovaným kurzem. FITBOX se cvičí na speciálně upravených boxovacích totemech, které jsou vyrobeny výhradně z kvalitních materiálů.

FITBOX je cvičení založené na několika základních úderech rukama a nohama, jejichž kombinací a pozměněním lze dosáhnout zábavného a dynamického procvičení celého těla. FITBOX instruktoři Vás povedou a budou motivovat k maximálním výkonům odpovídajícím Vašim možnostem.

FITBOX Program je ucelený systém, který zahrnuje kvalitu a ergonomiku boxovacích totemů, instruktory speciálně proškolené pro FITBOX a princip cvičení při hudbě ve skupinách. To Vám zaručuje maximální efektivitu cvičení této moderní sportovní discipliny.

FITBOX není pouhé „bušení do pytle“, ale vynikající způsob, jak při hudbě a pod vedením zkušeného instruktora procvičit celé tělo během krátké chvíle a přitom se odreagovat od starostí a stresu všedního dne.

FITBOX lze cvičit na několika úrovních – hodiny mohou být určeny pro začátečníky, mírně a středně pokročilé, seniory nebo např. všechny, kteří se snaží o redukci tuku. FITBOX je možné cvičit i s použitím sporttestrů a tím dosáhnout větší efektivity cvičení.

FITBOX® je ochranou známkou společnosti Bevitec, která vyvinula celý tento program.

Přínos pro lidské tělo:

REDUKCE VÁHY
Fitbox® je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určeno především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný Fitbox® trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

POKOŽKA
Pravidelný Fitbox® pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.

KONDICE
Fitbox® pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky Fitbox® programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí Fitbox® a návštěvám Fitbox® center budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc – za neuvěřitelně krátkou dobu. Fitbox® program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy Sportů, neboť pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST
Fitbox® program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.

KOMLEXNÍ POSÍLENÍ TĚLA
Fitbox® program vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným lekcím dokáže dostat do svalové rovnováhy. Což ocení zejména ti, kteří mají problémy s bolestí zad a to je téměř 90% dospělé České populace.

DÁRKOVÉ POUKAZY

MTv Fitness na Facebooku

15% SLEVA DO E-SHOPU

MTV Fitness – Praha 10

Další pobočky


MTV Fitness Praha 10MTV Fitness Praha 3MTV Fitness Praha 9