SOUTĚŽE | MTV Fitness Praha 10 - Zahradní město: Staneme se vašim druhým domovem

MTv Fitness s. r. o.
Jabloňová 2136/11
106 00 Praha 10

GSM: 725 397 156
www.mtvfitness.cz

Otevřeno
Po - Pá: 07:00 - 22:00
Ne: 09:00 - 21:00
O svátcích: 09:00 - 21:00

Přidat stránku k oblíbeným
Rozvrh hodin
Vstup do rezervačního systému

SOUTĚŽE

 

 • Představujeme Vám novou soutěž s naším generálním partnerem SMART DOT LASER CLINIC (http://smartlaser.cz/) v hodnotě Kč 100.000,–.

 

Princip soutěže je velmi jednoduchý, utraťte u nás na recepci, jakékoliv pobočky, co nejvíce a vyhrajte. Kupovat můžete členství, permanentky do posilovny, cvičebního sálu, solária, vložit depozit na svůj účet, ze kterého si pak budete hradit naše služby. Je to jen na Vás. V soutěži je 10 dárkových poukazů v hodnotě 10.000,–, tudíž celková cena je 100.000,–.

 

Ceny:

 

 1. laserové ošetření v hodnotě 10.000,–
 2. laserové ošetření v hodnotě 10.000,–
 3. laserové ošetření v hodnotě 10.000,–
 4. laserové ošetření v hodnotě 10.000,–
 5. laserové ošetření v hodnotě 10.000,–
 6. laserové ošetření v hodnotě 10.000,–
 7. laserové ošetření v hodnotě 10.000,–
 8. laserové ošetření v hodnotě 10.000,–
 9. laserové ošetření v hodnotě 10.000,–
 10. laserové ošetření v hodnotě 10.000,–

 

KONEČNÉ VÝSLEDKY SOUTĚŽE O 10 POUKAZŮ NA LASEROVÉ OŠETŘENÍ NA KLINICE SMART DOT LASER CLINIC (http://smartlaser.cz/) v hodnotě Kč 100.000,–

 

Laštovička Pavel 
Kopecká Yveta 
Palečková Zdeňka 
Vávrů Vlastimil 
Trapl Vojtěch 
Meluchová Helena 
Růžek Martin 
Vilímková Denisa 
Navrátilová Zuzana  
Paleček Martin 

 

Frakční laserové vyhlazení vrásek (http://smartlaser.cz/vyhlazeni-vrasek/)
Trápí vás pigmentace na obličeji, unavený vzhled, potřebuje Vaše pleť osvěžit? Nová laserová technologie DOT vyhlazuje vrásky a odstraňuje pigmentové skvrny i drobné jizvičky na tváři, dekoltu i rukou s mnohem větší přesností než běžně užívané lasery. Jemné impulsy zanechávají na pokožce drobné tečky, které stimulují tvorbu nového kolagenu. Pokožka se tak zpevňuje a vrásky okamžitě mizí. Přístroj navíc umožňuje individuální nastavení hustoty a intenzity laserových paprsků, takže nezatěžuje okolní tkáně. Ošetření DOT laserem je velmi šetrné a bezbolestné a obejde se bez celkové anestezie či nitrožilních sedativ. Lékař pouze místo natře lokálním anestetikem v podobě krému. Ve srovnání s klasickými laserovými metodami je také mnohem účinnější!

 

HERNÍ ŘÁD

 

 • Konečné výsledky soutěže o  10 MOBILNÍCH TELEFONŮ SONY ERICSSON Xperia™ active!
 • Výsledky byly tak těsné, že rozhodovali doslova i koruny!
 • Mám velkou radost, že Vám mohu představit naše vítěze:
 1. Pavel Laštovička – telefon
 2. Pavel Mareš – telefon
 3. Jiřina Onderčová – telefon
 4. Denisa Vilímková –  telefon
 5. Olga Ladmanová – telefon
 6. Yveta Kopecká – telefon
 7. Iveta Kopecká – telefon
 8. Martin Kozák– telefon
 9. Pavel Mikulka – telefon
 10. Štěpánka Fiedlerová – telefon

Všem vítězům velmi gratulujeme, budeme je dnes kontaktovat, abychom se dohodli na předání ceny.

Princip soutěže byl jednoduchý, utrať u nás na recepci co nejvíce peněz a vyhraj svůj mobilní telefon SONY ERICSSON Xperia™ active. V soutěži je 10 telefonů, tzn. že 10 z Vás má možnost vyhrát! Výsledky jsou těsné, takže vyhrát může kdokoliv. 

Kupovat můžete členství, permanentky do posilovny, cvičebního sálu, solária, vložit depozit na svůj účet, ze kterého si pak budete hradit naše služby. Je to jen na Vás.

 Utrať u nás co nejvíce a vyhrajte úžasné telefony SONY ERICSSON Xperia™ active, soutěž je o 10 mobilních telefonů a končí 20.12.2011 včetně. Je ještě dost času výsledky změnit a vyhrát, tak neváhejte a darujte sobě a nebo svým blízkým jako dárek naše služby a vyhrajte mobilní telefon. Pravidla soutěže naleznete níže.

 

 

Xperia™ active 

Dokonalý smartphone pro aktivní životní styl.

 • Odolný proti vodě a prachu
 • Odolný displej s minerálním sklem umožňující použití i s mokrými prsty

HD video a displej Reality Display s technologií Mobile BRAVIA® Engine

Seznamte se s fakty

92 × 55 × 16 mm Velikost

320 × 480 pixely Displej

4 hod. 53 min. Doba hovoru (až)

111 g Hmotnost

5 megapixel Fotoaparát

Android 2.3 Platforma

   Více informací zjistíte u našeho personálu.

 
HERNÍ ŘÁD
___________________________________________________________________________________________
MTV Fitness s. r. o. provozovnami: Praha 10, Jabloňová 11 a Praha 3, Na Rovnosti 13A,  sídlem: Praha 10, Vršovická 416/9, IČ: 24656950 (dále jen „MTV Fitness), která je provozovatelem fitnesscenter, vydává následující pravidla soutěže  o 10 MOBILNÍCH TELEFONŮ SONY ERICSSON!

1. Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku. Soutěž bude probíhat v době od 1.10.2011 do 20.12.2011.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním, občansko-právním, obchodně-právním či jiném obdobném vztahu k MTV Fitness, spolupracujících přímo či nepřímo v centru MTV Fitness, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku).
3. Vyhrává ten, kdo utratí na recepci MTV Fitness nejvíce peněz, soutěž se vztahuje na  finanční útratu na recepci tzn. (bar, využití solária, posilovny, cvičebního sálu a vložení hotovosti do depozita). Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich jméno, příjmení a místo bydliště mohou být v případě výhry zveřejněny na internetu a facebooku.
4. Průběžné výsledky budou zobrazeny na našich internetových stránkách www.mtvfitness.cza dále na facebooku.
5. Výherce bude po skončení Soutěže kontaktován prostřednictvím údajů uvedených ve firemním systému, kde jsou uvedeny i jeho platby za naše služby.  Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.Cenu není možné vymáhat právní cestou.
6. Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Ing. Zdeňka Kvardová, DiS. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí MTV Fitness ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
7. MTV Fitness si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
8. MTV Fitness si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.
9. Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách http://www.mtvfitness.cz.

NAŠI PARTNEŘI

MTv Fitness na Facebooku

MTV Fitness – Praha 10

Další pobočky


MTV Fitness Praha 10MTV Fitness Praha 3MTV Fitness Praha 9