MTV Fitness Praha 3 – Jarov » Alpinning

MTv Fitness s. r. o.
Na Rovnosti 13A
130 00 Praha 3

GSM: 733 686 942
www.mtvfitness.cz

Otevřeno
Po - Čt: 07:00 - 22:00
Pá: 07:00 - 21:00
Ne: 09:00 - 15:00
O svátcích: 09:00 - 21:00

Přidat stránku k oblíbeným
Rozvrh hodin
Vstup do rezervačního systému

Alpinning

ALPINNING

Alpinning – ukázka č. 1

 

1. Co je Alpinning?

ALPINNING je revoluční a unikátní skupinové pohybové cvičení na mechanickém trenažéru

ALPINNING je nová motivace, nová energie, nová filozofie,
nové skupinové cvičení, noví šťastní lidé.

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze.

Program pro každého

ALPINNING program kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence, čímž nabízí cvičencům neopakovatelný způsob cvičení. ALPINNING program byl vytvořen s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program ALPINNING disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

Přístroj ALPITRACK

ALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci jak z rukojetí, tak i z hrudního pásu. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií, teplotu prostředí. S Alpinningem máte svůj trénink pod absolutní kontrolou.

 • součástí vybavení ALPITRACKU jsou následující součásti: hrudní pás ke snímání TF, integrovaný dotykový snímač TF, držák na láhev, držák na činky a činky, integrovaný display, aretační bezpečnostní kolík, speciální antiprachový vak.
 • dva setrvačníky zabezpečují rovnoměrné rozložení sil u brzdného systému, což umožňuje lepší pocit z tréninku. Vodící válce jsou uloženy v zapouzdřených vysokorychlostních ložiscích, které jsou prachu, potu a vodě odolné. V levém setrvačníku je integrovaný snímač, který slouží jako senzor pro vyhodnocování většiny funkcí.
 • díky propracovanému brzdnému systému a jeho variabilní simulaci, lze prožít zážitek podobající se skutečnému zatížení v přírodě.

Certifikáty a licence

ALPINNING smí nabízet pouze autorizovaná centra s označením ALPINNING, kde jednotlivé lekce vedou certifikovaní lektoři s licencí ALPINNING. Jen to je pro Vás zárukou účinných, bezpečných a kvalitních principů tohoto unikátního programu ALPINNING.

2. Výhody ALPINNINGU

ALPINNING program vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, a to chůze. Tímto se stává ideálním programem, který nezatěžuje Vaše klouby a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie.

REDUKCE VÁHY

 • při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140kJ, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení, zároveň Vám instruktor poradí, jaká tepová frekvence je pro Vás ideální z hlediska spalování tuku, což je velmi důležité pro optimalizaci redukce Vaší váhy
 • ALPINNING není jen 50 minut chůze na trenažéru, ale současně při chůzi používáte činky, expandery, prvky z aerobiku, což dělá Vaši lekci rozmanitou, zábavnou a zároveň tento pravidelný trénink pomůže účinně tvarovat a zpevňovat celou Vaši postavu
 • chůze do kopce, což skvěle simuluje právě trenažér ALPITRACK, výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií

KONDICE

 • ALPINNING™ program, kvalifikovaní Instruktoři s licencí ALPINNING™, displej na trenažéru, který Vás informuje o stavu Vaší tepové frekvence, teplotě okolí, rychlosti chůze, ušlé vzdálenosti, spálených kaloriích, dále různé úrovně lekcí, to vše pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit Vaši kondici jednoduchým a zábavným způsobem.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST

 • kvalitní a přirozená pohybová aktivita pod vedením školeného instruktora a příjemné prostředí tak pozitivně ovlivňuje Vaši psychiku.

3. Jdu na svoji 1. lekci ALPINNINGU

V tom případě nám dovolte pár rad:

 1. Na lekci ALPINNING přijďte raději 5 min. před zahájením.
 2. Lekce ALPINNING mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více neperlivé vody nebo iontového nápoje.
 3. Na ALPINNING není třeba speciálního oblečení, lze využít to, které používáte pro běžnou sportovní – rekreační aktivitu. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.
 4. Hlavně přijďte s dobrou náladou.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

VÁNOČNÍ AKCE

MTv Fitness na Facebooku

MTV Fitness Praha 3:

Kde nás najdete

MTV Fitness – Praha 3

Další pobočky


MTV Fitness Praha 10MTV Fitness Praha 3MTV Fitness Praha 9