MTv Fitness s. r. o.
Za Černým mostem 1425
198 00 Praha 9 – Kyje
GSM: 606 940 070
www.mtvfitness.cz

Otevřeno
Po - Pá: 06:00 - 22:00
So: 09:00 - 21:00
Ne: 09:00 - 21:00
O svátcích: 09:00 - 21:00

Přidat stránku k oblíbeným
Rozvrh hodin
Vstup do rezervačního systému

Rozvrh hodin

SKUPINOVÉ LEKCE

 • od září se můžete těšit na TWERK s Verčou 2x týdně! Každý čtvrtek od 20:00 a neděli od 18:00

ALPINNING

  9:00 – 9:55 18:00 – 18:55 19:00 – 19:55
Po     Alpinning /
Eva
 Út     Alpinning/
Martina
 St     19:00
Alpinning/
Milena
Čt     Alpinning/
Milena
So      

 


OSTATNÍ SKUPINOVÉ LEKCE 

   18:00 – 18:55 19:00 – 19:55 20:00 -20:55
Po   18:30
TWERK/ Veronika 
             Jogalates/                Eva 
 Út  Kruhový trénink/  Verča     
 St         19:30  
Power Joga/ Eva
 
Čt .  Bodystyling/ Karolína TWERK/
Veronika *
 Ne  
TWERK/
Veronika *
Joga/
Eva
  
 • nové hodiny Twerku začínejí od 2. září 2018

PRAVIDLA REZERVACE

– Rezervaci je možné provést na základě: permanentky, depozitu, platby hotovosti předem na recepci, nebo jste držitelem karty Multisport.

 1. Rezervace je možná na tel.: 606 940 070, přes rezervační systém a nebo na recepci. Rezervace přes email není možná!
 2. Při telefonické rezervaci, prosím, hlaste obsluze Váš telefonní kontakt pro případ zpětného kontaktování (zrušení lekce atd.).
 3. Rezervaci je možné zrušit a nebo přesunout na jiný den do 10. hodiny ráno v den, kdy probíhá lekce, v případě dopoledních hodin 24 hodin předem.
 4. Na lekci se dostavte nejpozději 5 min. před jejím začátkem, jinak Vám lekce propadá a bude upřednostněn jiný zájemce. V případě zdržení volejte na recepci na tel. číslo: 606 940 070.
 5. Lekce se uskuteční v případě přihlášení 3 lidí.
 6. Permanentky do sálu mají platnost 6 měsíců ode dne zakoupení.
 7. Permanentky se NEVZTAHUJÍ NA KONKRÉTNÍ LEKCI, ANI KONKRÉTNÍHO INSTRUKTORA. Lekce se uskuteční v případě alespoň 3 přihlášených klientů, jinak se lekce zruší. Na svou permanentku můžete navštěvovat všechny 4 centra MTV Fitness. MTv Fitness má právo měnit rozvrh lekcí.

Děkujeme za pochopení a respektování těchto pravidel.

Telefonické rezervace – neváhejte se objednávat na skupinové lekce a squash na tel. čísle:

Mobil recepce: (+420) 606 940 070
 
Online rezervace – vstup do našeho rezervačního systému mají klienti vlastnící permanentky a nebo vložený depozit v minimální částce 1000,–. Rezervace přes email nepříjímáme.

KREDIT – můžete si u nás vložit peníze do depozitu a platit z něj: permanentky, zboží na baru,solárium, veškeré cvičení…. (Platnost 1 rok)

Všechny permanentky, členství, kredity platí ve všech centrech  MTV Fitness.

Vysvětlivky:

Zakoupením permanentky, členství, vložením peněz do depozitu, využití jednorázového vstupu zdarma do posilovny –  souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti MTV Fitness. Registrací v  systému fitness centra Clubspire uděluje návštěvník  Provozovateli ve smyslu § 5 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které se vyplní při registraci . Tyto osobní údaje budou Provozovatelem, jakožto správcem osobních údajů, zpracovávány výlučně za účelem vedení databáze klientů Fitness centra využívajících on-line rezervační systém, permanentky, depozita, členství. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, je však nezbytnou podmínkou pro zakoupení permanentky,  členství, kreditu a registrace návštěvníka v rezervačním systému. Osobní údaje jsou zpracovávány automatizovanými prostředky, přičemž přístup k nim má personál Fitness centra, pověřený obsluhou rezervačního systému a recepce Fitness centra. Souhlas se zpracováním osobních údajů může návštěvník kdykoli bezplatně odvolat, a to formou písemného sdělení zaslaného na poštovní či e-mailovou adresu fitness centra nebo předaného osobně pracovníkovi recepce fitness centra.

Na své permanentky, členství, depozity – můžete využívat všechna centra MTV Fitness.

1. Permanentky – JSOU PŘENOSNÉ NA JINOU OSOBU

–          do posilovny – jejich platnost je 2 měsíce ode dne zakoupení.

–          do cvičebního sálu, do solária 50 min. – platnost je 6 měsíců ode dne zakoupení.

–          do solária 100 min., 150 min., 200 min. – platnost 1 rok ode dne zakoupení.

RUŠENÍ OBJEDNANÉ LEKCE SKUPINOVÉHO CVIČENÍ A SQUASHE.

 • SKUPINOVÉ LEKCE: Při objednání na skupinové lekce může klient svoji rezervaci zrušit do 10 hodiny ranní u odpolední lekce v den konání lekce (u ranní lekce 24 hodin předem). V případě, že klient svoji rezervaci nezruší (neodhlásí na recepci, přes tel. přímo na pobočku, kam chce jít cvičit a nebo nezruší svoji rezervaci přes rezervační systém mtvfitness do stanovené lhůty) účtuje se 100 %  ceny jako storno poplatek.
 • SQUASH: Zrušení rezervace (squash) je nutné provést min. 24 hodin předem. Při nedodržení této lhůty budeme požadovat jejich zaplacení v plné výši. V případě dvou Vámi nezrušených rezervací (bez omluvy a včas) Vám nebude umožněno objednat se na jakoukoliv lekci, či kurt do té doby, než zaplatíte svůj dluh vůči MTV Fitness.

Permanentky se NEVZTAHUJÍ NA KONKRÉTNÍ LEKCI, ANI KONKRÉTNÍHO INSTRUKTORA. Lekce se uskuteční v případě alespoň 3 přihlášených klientů, jinak se lekce zruší. Na svou permanentku můžete navštěvovat všechny 3 centra MTV Fitness.

MTv Fitness má právo měnit rozvrh lekcí.

2. Členství do posilovny – NENÍ PŘENOSNÉ NA JINOU OSOBU

– členstvím se rozumí, že nejste omezen počtem vstupů a tudíž můžete využívat posilovny v neomezeném množství.

– Roční členství VIP (včetně skupinových lekcí)  – jedná se o členství, na které můžete využívat posilovny i skupinové lekce. Na lekce je nutné se objednat přes rezervační systém. Klient má právo využívat cvičební sál, ale musí respektovat pravidla rezervací. V případě, že bude více než 2 blokovat lekci a nedorazí na ni bez řádného zrušení, bude po něm MTv Fitness požadovat peníze za nerealizované rezervace z důvodu blokace místa.

3. Vložení peněz do depozitu

Vložením peněz do depozitu můžete platit:  cvičení, permanentky, solária, skupinové lekce, občerstvení v MTV Fitness, útratu v MTV Cafe. Peníze se z depozitu nevracejí! Platnost je 1 rok.

Platnost je jasně definovaná! Prodlužujeme pouze v případě dlouhodobé nemoci a to vždy na základě lékařského potvrzení o dobu nemoci a kontaktování na začátku nemoci! Nebereme ohled na požadované prodloužení po uplynutí platnosti.

Vstupy dětí a nezletilých osob do MTV Fitness:
Dětem do 15ti let je vstup do fitness centra zakázán bez doprovodu rodičů. Dětem od 15 let do 18 let je vstup do fitness centra povolen pouze se souhlasem rodičů. V obou případech rodiče výslovně a nepřenositelně nesou plnou odpovědnost za případné škody na zdraví svého dítěte i majetku provozovatele způsobené pohybem dítěte.

15% SLEVA DO E-SHOPU

MTV Fitness na facebooku

MTv Fitness & Squash – Praha 9

Další pobočky


MTV Fitness Praha 10MTV Fitness Praha 3MTV Fitness Praha 9