MTv Fitness & Squash Praha 9 Kyje » Rozvrh hodin

MTv Fitness s. r. o.
Za Černým mostem 1425
198 00 Praha 9 – Kyje
GSM: 606 940 070
www.mtvfitness.cz

Otevřeno
Po - Pá: 06:00 - 22:00
So: 09:00 - 21:00
Ne: 09:00 - 21:00
O svátcích: 09:00 - 21:00

Přidat stránku k oblíbeným
Rozvrh hodin
Vstup do rezervačního systému

Rozvrh hodin

SKUPINOVÉ LEKCE

ALPINNING

  9:00 – 9:55 18:00 – 18:55 19:00 – 19:55
Po     Alpinning/
Eva
 Út     Alpinning/
Martina
 St     19:00
Alpinning/
Milena
Čt     Alpinning/
Milena
So Alpinning/
Martina
   

 

OSTATNÍ SKUPINOVÉ LEKCE 

   18:00 – 18:55 19:00 – 19:55 20:00 -20:55
Po         HIIT/          Karolína *              Jogalates/                Eva 
 Út   19:15 – 20: 10    TwerkVeronika   
 St               Power Joga/     Eva 
Čt TABATA/ Karolína  Bodystyling/ Karolína  
 Ne   Joga/
Eva
  
  • 1. lekce HIIT s Karolínou se uskuteční 30. září od 19:00

PRAVIDLA REZERVACE

– Rezervaci je možné provést na základě: permanentky, depozitu, platby hotovosti předem na recepci, nebo jste držitelem karty Multisport.

  1. Rezervace je možná na tel.: 606 940 070, přes rezervační systém a nebo na recepci. Rezervace přes email není možná!
  2. Při telefonické rezervaci, prosím, hlaste obsluze Váš telefonní kontakt pro případ zpětného kontaktování (zrušení lekce atd.).
  3. Rezervaci je možné zrušit a nebo přesunout na jiný den do 10. hodiny ráno v den, kdy probíhá lekce, v případě dopoledních hodin 24 hodin předem.
  4. Na lekci se dostavte nejpozději 5 min. před jejím začátkem, jinak Vám lekce propadá a bude upřednostněn jiný zájemce. V případě zdržení volejte na recepci na tel. číslo: 606 940 070.
  5. Lekce se uskuteční v případě přihlášení 3 lidí.
  6. Permanentky do sálu mají platnost 6 měsíců ode dne zakoupení.
  7. Permanentky se NEVZTAHUJÍ NA KONKRÉTNÍ LEKCI, ANI KONKRÉTNÍHO INSTRUKTORA. Lekce se uskuteční v případě alespoň 3 přihlášených klientů, jinak se lekce zruší. Na svou permanentku můžete navštěvovat všechny 4 centra MTV Fitness. MTv Fitness má právo měnit rozvrh lekcí.

Děkujeme za pochopení a respektování těchto pravidel.

Telefonické rezervace – neváhejte se objednávat na skupinové lekce a squash na tel. čísle:

Mobil recepce: (+420) 606 940 070
 
Online rezervace – vstup do našeho rezervačního systému mají klienti vlastnící permanentky a nebo vložený depozit v minimální částce 1000,–. Rezervace přes email nepříjímáme.

KREDIT – můžete si u nás vložit peníze do depozitu a platit z něj: permanentky, zboží na baru,solárium, veškeré cvičení…. (Platnost 1 rok)

Všechny permanentky, členství, kredity platí ve všech centrech  MTV Fitness.

Vysvětlivky:

Zakoupením permanentky, členství, vložením peněz do depozitu, využití jednorázového vstupu zdarma do posilovny –  souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti MTV Fitness. Registrací v  systému fitness centra Clubspire uděluje návštěvník  Provozovateli ve smyslu § 5 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které se vyplní při registraci . Tyto osobní údaje budou Provozovatelem, jakožto správcem osobních údajů, zpracovávány výlučně za účelem vedení databáze klientů Fitness centra využívajících on-line rezervační systém, permanentky, depozita, členství. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, je však nezbytnou podmínkou pro zakoupení permanentky,  členství, kreditu a registrace návštěvníka v rezervačním systému. Osobní údaje jsou zpracovávány automatizovanými prostředky, přičemž přístup k nim má personál Fitness centra, pověřený obsluhou rezervačního systému a recepce Fitness centra. Souhlas se zpracováním osobních údajů může návštěvník kdykoli bezplatně odvolat, a to formou písemného sdělení zaslaného na poštovní či e-mailovou adresu fitness centra nebo předaného osobně pracovníkovi recepce fitness centra.

Na své permanentky, členství, depozity – můžete využívat všechna centra MTV Fitness.

1. Permanentky – JSOU PŘENOSNÉ NA JINOU OSOBU

–          do posilovny – jejich platnost je 2 měsíce ode dne zakoupení.

–          do cvičebního sálu, do solária 50 min. – platnost je 6 měsíců ode dne zakoupení.

–          do solária 100 min., 150 min., 200 min. – platnost 1 rok ode dne zakoupení.

RUŠENÍ OBJEDNANÉ LEKCE SKUPINOVÉHO CVIČENÍ 

  • SKUPINOVÉ LEKCE: Při objednání na skupinové lekce může klient svoji rezervaci zrušit do 10 hodiny ranní u odpolední lekce v den konání lekce (u ranní lekce 24 hodin předem). V případě, že klient svoji rezervaci nezruší (neodhlásí na recepci, přes tel. přímo na pobočku, kam chce jít cvičit a nebo nezruší svoji rezervaci přes rezervační systém mtvfitness do stanovené lhůty) účtuje se 100 %  ceny jako storno poplatek.

Permanentky se NEVZTAHUJÍ NA KONKRÉTNÍ LEKCI, ANI KONKRÉTNÍHO INSTRUKTORA. Lekce se uskuteční v případě alespoň 3 přihlášených klientů, jinak se lekce zruší. Na svou permanentku můžete navštěvovat všechny 4 centra MTV Fitness.

MTV Fitness má právo měnit rozvrh lekcí.

2. Členství do posilovny – NENÍ PŘENOSNÉ NA JINOU OSOBU

– členstvím se rozumí, že nejste omezen počtem vstupů a tudíž můžete využívat posilovny v neomezeném množství.

– Roční členství VIP (včetně skupinových lekcí)  – jedná se o členství, na které můžete využívat posilovny i skupinové lekce. Na lekce je nutné se objednat přes rezervační systém. Klient má právo využívat cvičební sál, ale musí respektovat pravidla rezervací. V případě, že bude více než 2 blokovat lekci a nedorazí na ni bez řádného zrušení, bude po něm MTv Fitness požadovat peníze za nerealizované rezervace z důvodu blokace místa.

3. Vložení peněz do depozitu

Vložením peněz do depozitu můžete platit:  cvičení, permanentky, solária, skupinové lekce, občerstvení v MTV Fitness. Peníze se z depozitu nevracejí! Platnost je 1 rok.

Platnost je jasně definovaná! Prodlužujeme pouze v případě dlouhodobé nemoci a to vždy na základě lékařského potvrzení o dobu nemoci a kontaktování na začátku nemoci! Nebereme ohled na požadované prodloužení po uplynutí platnosti.

Vstupy dětí a nezletilých osob do MTV Fitness:
Dětem do 15ti let je vstup do fitness centra zakázán bez doprovodu rodičů. Dětem od 15 let do 18 let je vstup do fitness centra povolen pouze se souhlasem rodičů. V obou případech rodiče výslovně a nepřenositelně nesou plnou odpovědnost za případné škody na zdraví svého dítěte i majetku provozovatele způsobené pohybem dítěte.

NAŠI PARNEŘI

MTV Fitness na facebooku

MTv Fitness & Squash – Praha 9

Další pobočky


MTV Fitness Praha 10MTV Fitness Praha 3MTV Fitness Praha 9