POSILOVNA

Víme, že lidé se cítí lépe, když zůstávají aktivní, a jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout prvotřídní zařízení, které vám při tom pomohou. Vždy máme po ruce zkušené pracovníky, kteří jsou tady, aby ještě více zlepšily vaše zkušenosti. 

Posilovna

Naleznete u nás moderní posilovací stroje značky TECHNOGYM, REALLEADER, ATX, STERLING, IMPULSE, VITA v řadě EXCLUSIVE.

Posilovací stroje jsou sestaveny tak, abyste procvičili veškeré svalové partie s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček, nebo klasických kotoučů.

Stroje jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V posilovně můžete získávat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy nebo obecně nabývat sílu.

Samostatné oddělení s jedno ručními činkami (do 60 kg).

V posilovně naleznete samozřejmě další cvičební pomůcky jako je bosu, zátěžové sáně, flowin, TRX, boxovací pytel, stupínky, gumičky, gymnastické míče, sadu kettlebell, medicinbaly, lana, švihadla...


MTV Fitness

Kardio

Kardio zóna obsahuje běžecké pásy značky Cybex a Technogym, schody, běhací pásy popoháněny vlastní silou, stacionární kola, veslovací trenažéry na vodu, orbitreky…

Funkční crossfitová zóna – speciálně na míru vytvořená konstrukce, která nabízí nespočet možností pro funkční trénink inspirovaný Ninja faktorem.

Budete mile potěšení přátelskou rodinnou atmosférou, kde je každý vítán.

Ceník